Nr katalogowy: 134

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 134

Bitwa pod Dytiatynem, 1936

olej, sklejka; 55 x 100 cm;
sygn. i dat. i dedykacja p. d.:
Koledze Por. Fastowi/ Jerzy Kossak 1931-36.