Nr katalogowy: 138

Ludwik DE LAVEAUX (1868-1894)

Nr katalogowy: 138

Odpoczynek wieśniaczek, 1890-1893

olej, płótno, 37,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: L. De Laveaux