Nr katalogowy: 144

Adriaen Cornelisz BEELDEMAKER (1618-1709)

Nr katalogowy: 144

Polowanie na dzika, 1694

olej, płótno; 46 x 60,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABeeldemaker / Fc 1694