Nr katalogowy: 213

Mathurin MOREAU (1822-1912) - według

Nr katalogowy: 213

Kobieta w stroju antycznym

brąz patynowany, kamienna podstawa (pęknięcia);
sygn. na brązowej podstawie: Moreau
Francja?, XIX/ XX w. - odlew późniejszy