Nr katalogowy: 411

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Nr katalogowy: 411

Narodziny ognia, 1962

olej, płyta; 60 x 76,5 cm
sygn. p. d.: TCHÓRZEWSKI