Nr katalogowy: 415

Marian JAESCHKE (1904-1980)

Nr katalogowy: 415

Martwa natura z reprodukcją F. Kowarskiego, 1974

olej, płótno; 33 x 41 cm;
sygn. i dat. zielonym cienkopisem p. d.: M.JAESCHKE 1974/ ŁÓDŹ Na odwrocie napis autorski: MARIAN JAESCHKE (ur. 1904) / „MARTWA NATUR