Nr katalogowy: 714

Nr katalogowy: 714

Nożyki do owoców i widelce deserowe dla 6 osób w etui

srebro złocone pr. 800 cechowane,
waga widelców 306 g.
Drezno, firma Marpé (sprzedawca?), k. XIX w.