Nr katalogowy: 403

Roman SIELSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 403

Pejzaż

olej, tektura; 18,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. monogramem p. d.: R.S. (cyrylicą);