Nr katalogowy: 419

Szymon URBAŃSKI (ur.1963)

Nr katalogowy: 419

Ha, Ha, 1988

olej, płótno; 157 x 120 cm;
sygn. dat. i opis na odwrocie: SZYMON URBAŃSKI 88 "HA, HA"