Nr katalogowy: 128

Ludwik STASIAK (1858-1924)

Nr katalogowy: 128

Zabawy dziecięce, ok. 1910

olej, płótno; 121 x 76,5 cm;
sygn. l. d.: Ludwik Stasiak