Nr katalogowy: 161

Walery Eliasz RADZIKOWSKI (1841-1905)

Nr katalogowy: 161

Pozew sądowy - Protazy, 1870

olej, płótno; 95 x 58 cm;
sygn. dat i opis l. d.:
Walery Eliasz R. / w Krakowie / 1870