Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Nr katalogowy: 125
Portret córki artysty z alegorycznymi postaciami
olej, płótno,
98 x 143 cm;
sygn. l.d.: J. Malczewski
98 x 143 cm;
sygn. l.d.: J. Malczewski