Nr katalogowy: 144

Marian NIŻYŃSKI (1910-1943)

Nr katalogowy: 144

Zimowy pejzaż tatrzański, 1929

olej, tektura;
38,5 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: Niżyński M. / '29