Nr katalogowy: 146

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 146

Morze, 1935

olej, płótno;
48,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski - Capri 1935 / ...?