Nr katalogowy: 161

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 161

Portret mężczyzny, 1843

olej, płótno;
73 x 59 cm;
na odwrocie na płótnie napis (nieczytelny) i data 1843