Nr katalogowy: 305

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

Nr katalogowy: 305

Opętanie XXI w., 2004

litografia, papier; 62 x 48 cm (wymiar kompozycji);
76,5 x 59,5 cm (wymiar arkusza);