Nr katalogowy: 135

Henryk PIĄTKOWSKI (1853-1932)

Nr katalogowy: 135

Pejzaż letni

olej, płótno naklejone na tekturę, 22,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d: H. PIĄTKOWSKI;