Nr katalogowy: 110

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 110

Jesień w Bystrej, ok. 1925

akwarela, papier; 32 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis. l. d.: jFałat/ Bystra
Cena sprzedaży 16 000 zł