Nr katalogowy: 145

Kazimierz OLPIŃSKI (1878-1936)

Nr katalogowy: 145

W podróży

olej, płótno; 58 x 93 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JK (monogram wiązany) Olpiński