Nr katalogowy: 818

Nr katalogowy: 818

Patera z misą szklaną

mosiądz złocony, szkło przeźroczyste, fasetowane,
szlifowane i rżnięte, lazura rubinowa i miodowa;
Austro-Węgry? 4 ćw. XIX w.