Nr katalogowy: 844

Nr katalogowy: 844

Zegar podłogowy, typu „long-case”

drewno mahoniowe, intarsje jaworowe i orzechowe;
mosiądz, brąz, szkło; wys. 228,5 cm;
Anglia, XVIII/XIX w.