Nr katalogowy: 305

GRUPA TWOŻYWO (założona w 1995)

Nr katalogowy: 305

Trickster dzierży ster, 2008

olej, szablon, papier; 51,5 x 50,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2008 4/9