Nr katalogowy: 104

Jan CYBIS (1897-1972)

Nr katalogowy: 104

Nad morzem - z cyklu: Świnoujście, 1972

ołówek, akwarela, papier;
28 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. (ołówkiem): JanCybis 72