Nr katalogowy: 107

Jerzy Rene GROSZANG (1929-2004)

Nr katalogowy: 107

Pejzaż znad Pilicy

akwarela, gwasz, papier;
42 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Groszang