Nr katalogowy: 17

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 17

Góralka, 1931

kredka, papier; 13 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W.W. / 11-IX 1931