Nr katalogowy: 102

Władysław JAHL (1886-1953)

Nr katalogowy: 102

Dwie dziewczyny w łodzi

akwarela, papier; 16,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. ołówkiem: Jahl
Cena sprzedaży 1 000 zł