Nr katalogowy: 119

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 119

Jarmark na konie w Bałcie, 1875

akwarela, ołówek, papier; 38,8 x 73,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: Juliusz Kossak / 1875