Nr katalogowy: 151

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 151

Beztroskie chwile - szkic do "Słowiańskiego viribus unitis", 1939

olej, sklejka, 35 x 25 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman