Nr katalogowy: 112

Jan DĘBOWSKI, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 112

Wilk samotnik, 1910

gwasz, papier; 27 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d: Jan Dębowski / Wiedeń 1910