Nr katalogowy: 118

Jadwiga CZARNECKA-LEWAKOWSKA (1890-1972)

Nr katalogowy: 118

Naprawianie sieci

akwarela, papier; 32 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. (ołówkiem) p. d.: J. Czarnecka