Nr katalogowy: 177

Juliusz ZUBER (1861-1910)

Nr katalogowy: 177

Urocza dziewczyna, 1887

olej, płótno; 54 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Zuber. 87.;