Nr katalogowy: 179

Juliusz CZECHOWICZ (1894-1974)

Nr katalogowy: 179

Portret dziewczyny, 1944

olej, kość; 17 x 11 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Czechowicz/ 1944