Nr katalogowy: 187

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 187

Porwanie Ganimedesa

Antonio Allegri da CORREGGIO (1494-1534) - według
olej, deska; 51,5 x 38 cm.