Nr katalogowy: 189

Ignacy GIERDZIEJEWSKI (1826-1860)

Nr katalogowy: 189

Scena historyczna

olej, płótno dublowane; 56 x 44 cm;
sygn. p. d.: IG (monogram wiązany,
wydrapany w warstwie malarskiej)