Nr katalogowy: 203

Nr katalogowy: 203

Pieta

drewno lipowe, polichromowane;
wys. 29,5 cm; [ubytki polichromii, zabrudzenia]
Śląsk (?), XVI w.
Cena oferowana 4 000 zł