Nr katalogowy: 103

Władysław STACHOWICZ (XX w.)

Nr katalogowy: 103

Widok na Rynek Starego Miasta w Warszawie zimą

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 50 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Stachowicz