Nr katalogowy: 116

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 116

Grzech pierworodny, 1966

tusz, akwarela, papier;
40 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: maja 66
Cena sprzedaży 2 600 zł