Nr katalogowy: 135

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 135

Motyw z Abou Simbel, 1927

olej, sklejka; 49 x 59 cm;
sygn. l. d.: A. Laszenko / Abou Simbel 27.