Nr katalogowy: 137

Sylweriusz SASKI (1863-1954) - przypisywany

Nr katalogowy: 137

Na Zielone Świątki

olej, płótno; 107 x 72 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim napis:
Sylweriusz / Saski