Nr katalogowy: 142

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 142

Malarczyk i muza - Polonia, 1898

olej, płótno; 80 x 63,8 cm;
na odwrocie autorska dedykacja z podpisem artysty
Cena oferowana 75 000 zł