Nr katalogowy: 145

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

Nr katalogowy: 145

Ławeczka

olej, karton naklejony na płótno; 52,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: S. Eleszkiewicz
Cena oferowana 36 000 zł