Nr katalogowy: 150

Ludwik KWIATKOWSKI (1880-1953)

Nr katalogowy: 150

Aleja, 1911

olej, płótno; 66 x 98 cm;
sygn. l. d.: LKwiatkowski 911.
/ Heluni najdroższej żonie mojej