Nr katalogowy: 152

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 152

Epizod z wojny polsko - bolszewickiej, 1928

olej, płótno; 175 x 125 cm;
sygn. p. d.: S. Batowski 1928