Nr katalogowy: 160

Leonardo BAZZARO (1853-1937)

Nr katalogowy: 160

Na przełęczy - Wieśniaczka z dzieckiem na osiołku [Alta dimora alpestre]

olej, płótno; 189 x 120 cm;
sygn. u dołu: L. Bazzaro