Nr katalogowy: 205

A. BACHERINI, XIX-XX w.

Nr katalogowy: 205

Beatrice

marmur jasnobrązowy, alabaster, wys. całkowita: 71 cm
sygn. na podstawie: A Bacherini
Włochy, XX w.