Nr katalogowy: 133

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 133

Po polowaniu na dzika ok. 1970

olej, płótno; 51 x 71 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński