Nr katalogowy: 152

Anton Heinrich DIEFFENBACH (1831-1914)

Nr katalogowy: 152

Dziewczynka z kozą

olej, płótno; 49 x 40 cm;
sygn. p. d.: H. A. Dieffenbach
Cena sprzedaży 7 000 zł