Nr katalogowy: 417

Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)

Nr katalogowy: 417

Zima w Szczebrzeszynie, 2002

dyptyk, olej, płotno, 115 x 115 (każda część);
sygn. l.d.: A. W-Karpowicz 02;