Nr katalogowy: 107

Walentyna SYMONOWICZ MIERZEJEWSKA (1911-1989)

Nr katalogowy: 107

Kwiaty

akwarela, gwasz, papier; 86,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: W. Symonowicz