Nr katalogowy: 840

Nr katalogowy: 840

Para kinkietów elektrycznych, 4-świecowych, w tradycji II Cesarstwa

brąz złocony i patynowany; wys. 46 cm;
Polska? w typie wyrobów Braci Łopieńskich;
2 tercja XX w.